Ako objednať?

Zariadenia ponúkané na týchto stránkach je možné objednať štyrmi spôsobmi:

  • Vyplnením formulára na konkrétnej stránke s výrobkom
  • E-mailom na: sektormaster@atlas.sk
  • Telefonicky: 0904 / 503 424*
  • V prípade, že som prítomný tak aj dohodou cez ICQ: 300-061-243

* v prípade že nedvíham telefón skúste prosím zavolať neskôr – dosť často sa nachádzam v priestoroch, kde nie je možné telefonovať. (v prípade ak nájdem neprijatý hovor tak dané číslo prezvoním). ĎAKUJEM

Objednané veci sú zasielané na dobierku. V prípade dohody (telefonicky & ICQ) je možný aj osobný odber priamo v TRENČÍNE alebo v BRATISLAVE.

(Potvrdenia objednávok sú automaticky odosielané okamžite po zadaní objednávky. Keď objednávku osobne prijmem, bude vám k dispozícii dostupná osobná stránka na ktorej nájdete priebeh vybavenia a dátumy odoslania.)

Vybavovanie a odosielanie objednávok je nasledovné:

IR-snímače do COM a USB portu sú odosielané do 2 týždňov odo dňa prijatia objednávky.
LCD-moduly do LPT portu maximálne do 4 týždňov odo dňa prijatia objednávky.

Zásielky do českej republiky musia byť vzhľadom na vyššie poštovné objednané, prípadne potvrdené e-mailom. (t.j. ak ste z ČR do formulára zadajte email. Na zadanú adresu vám bude zaslané potvrdenie objednávky, po spracovaní objednávky vám zašlem druhý mail, na ktorý musíte odpovedať – potom vám balíček bude odoslaný.

V prípade že máte záujem o iné zariadenia (napr. podľa časopisu Amatérske Rádio), alebo iné vizuálne úpravy ponúkaných výrobkov – pre podrobnejšie informácie a cenovú ponuku ma prosím kontaktujte.

Powered by WordPress | Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to Compare Premium WordPress Themes, Themes Gallery and wordpress themes 2012