Procesor pre IR-USB

Naprogramovaný procesor sa vám bude hodiť hlavne v prípade, ak si chcete IR-USB snímač vyhotoviť sami (podľa návodu autora: Ing.Igora Češka) a neoplatí sa vám vyrábať programátor na 1 použitie (u procesorov ATTINY je programátor od Ing. Igora češka nepoužiteľný).
Pôvodne bol ponúkaný procesor AT90S2313, ale z dôvodu že sa už nevyrába ponúkam plne kompatibilnú náhradu ATTINY2313, ktorej vlastnosti sú pre tento typ zariadenia ešte lepšie…..


Ponúkam len za 5 €

K cene tovaru treba pripočítať poštovné – T.j. 1,5 €.

  • Ak si zariadenie netrúfate sami vyrobiť môžete si ho kompletne bez námahy objednať na tejto stránke.
  • Ak si zariadenie vyrobíte sami a používate len FREE verziu drivera (s odklikávacím oknom), môžete si objednať plnú verziu na samostatnom CD, alebo e-mailom.

Ak máte záujem iba o samostatný procesor, prípadne aj s inštalačným CD pre IR-USB snímač, stačí vyplniť nasledovný formulár.

Objednávkový formulár

Vzhľadom k tomu, že končím s výrobou ponúkaných snímačov, samostatný PROCESOR už bežne neponúkam, nakoľko mám súčiastky prepočítané, už iba na výrobu kompletných snímačov. V prípade záujmu vám však za špeciálnu cenu môžem dodať kompletnú stavebnicu celého IR-USB snímača. Ak máte záujem kontaktujte ma prosím e-mailom na sektormaster@atlas.sk

Na zadanú e-mailovú adresu vám bude zaslané potvrdenie objednávky.

Powered by WordPress | Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to Compare Premium WordPress Themes, Themes Gallery and wordpress themes 2012