Diaľkové ovládanie PC – COM

Toto zariadenie Vám umožňuje bezstarostne a bez námahy obsluhovať Váš počítač diaľkovo použitím hociakého diaľkového ovládača v domácnosti, na princípe zapamätania si jeho vysielaného kódu a priradenia mu funkcie v počítači. Ako ovládací program sa využíva viacjazyčný program s podporou slovenčiny – GIRDER 4.X (shareware), alebo GIRDER 3.2.9 (freeware) ku ktorému si musíte stiahnuť ovládací plugin (IgorPlug.dll) alebo (IgorPlugXP.dll) od autora tohoto snímača: Ing. Igora češka, ktorý nakopírujete do priečinku hardvérových pluginov v programe GIRDER. Ak máte záujem obsluhovať nejaký konkrétny program existujú aj tzv. exportné skupiny, ktoré majú príkazy k programu preddefinované a vám stačí si už len zvoliť tlačítka diaľkového ovládača, ktoré majú daný príkaz vykonať. Pokiaľ takúto skupinu nenájdete je nutné celý príkaz definovať ručne (to je však veľmi jednoduché). V prípade problémov sa treba riadiť pomocníkom (help) z GIRDERU, ktorý existuje aj v slovenskej a českej verzii.

Príklady využitia:

 • Ovládanie všetkých soft. prehrávačov (napr. WINAMP, MEDIAPLAYER…).
 • Prezentačné účely (videoprojekcie – ovládanie prezentácie) urobíte dojem!!!
 • Dokáže ovládať PC bez nutnosti použiť klávesnicu či myš.
 • Môže pracovať aj s viacerými diaľkovými ovládačmi naraz.
 • Nechýba podpora ovládania PC ako napr. vypnutie, reštart, odhlásenie…
 • A mnoho čalších možností podľa vašej fantázie…

V súčasnosti sú k dispozícií 2 verzie:

 • CLASSIC – základná verzia – ovládací plugin IgorPlug.dll (NÁŠ TIP !!! 100% funkčný na všetkých OS – Windows Vista som netestoval!!!)
 • NEW – upravená základná verzia určená predovšetkým pre WIN XP – ovl. plugin IgorPlugXP.dll, žiadne výhody oproti predchádzajúcej verzii…

Obe verzie majú rovnaký design (vid. obrázok), sú zhotovené na základe schémy s vyššou citlivosťou príjmu. Verzia CLASSIC je 100% funkčná na WIN 95 – WIN XP.

Tento snímač vám ponúkam za cenu od 5,5 €.

K cene tovaru treba pripočítať poštovné – T.j. 2 €.

Aktuálny cenník:

Výrobok: 0,5m 1,0m 1,5m 2,0m 2,5m 3,0m
IR snímač – CLASSIC 5,5 € 6 € 6,5 € 7 € 7,5 € 8 €
IR snímač – NEW XP 5,5 € 6 € 6,5 € 7 € 7,5 € 8 €

Ak máte o daný výrobok záujem, stačí vyplniť tento jednoduchý objednávkový formulár. Výrobok vám bude následne zaslaný na dobierku.

Objednávkový formulár:

 1. Verzia
 2. (požadované)
 3. (požadované)
 4. (požadované)
 5. (požadované)
 6. (požadované)
 7. (požadované)
 8. (platný e-mail)
 

cforms contact form by delicious:days

Na zadanú e-mailovú adresu vám bude zaslané potvrdenie objednávky.

Powered by WordPress | Designed by: Best Free WordPress Themes | Thanks to Compare Premium WordPress Themes, Themes Gallery and wordpress themes 2012